T-Bikers Türk Motor Kulübü, Tunus’ta

Motorculara ev sahipliği yapan Büyükelçi Ahmet Misbah Demircan etkinlikle ilgili; “Hollanda’dan yola çıkarak buraya kadar gelen memleket sevdalısı, vatanını ve bayrağını seven ve her tarafta dalgalandıran kardeşlerimizi ağırlamaktan dolayı çok memnunuz. Bizim insanımız dünyanın her yerinde işçi, memur ya da tüccar olarak var, sizler de motosikletlerinizle dolaşarak Türkiye’yi temsil ediyorsunuz. Bizim görevimiz, ülkemizi, yaptığımız işler ne olursa olsun en güzel şekilde temsil etmek.” ifadelerini kullandı.

Hedefimiz Türk bayrağını tur boyunca dalgalandırmak

T-Bikers Türk Motor Kulübü üyesi Bülent Kocaoğlu ise, “Nisan ayı sonunda Hollanda’dan 4 motorcu arkadaş olarak yola çıktık. İspanya üzerinden Cezayir’in Oran kentine geçerek başladığımız Kuzey Afrika turu kapsamında Cezayir’de uzun bir gezi yaptıktan sonra Tunus’a ulaştık. Her gittiğimiz ülkede, Türkiye’yi temsil eden kurumlarla bir araya gelmek bizim için çok büyük bir onur. Tunus’tan sonra İtalya’ya geçeceğiz.” dedi.

Kocaoğlu, hedeflerinin sadece ülkeleri ziyaret etmek değil aynı zamanda Türk bayrağını da tur boyunca dalgalandırmak olduğunu vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir